Giriş Yap

Lütfen eposta adresinizi girin.
Lütfen şifrenizi girin.
Lütfen tam adınızı giriniz.
Lütfen geçerli bir eposta adresi giriniz.
Lütfen geçerli bir telefon numarası giriniz.
Lütfen şifre giriniz.
Hesap oluşturarak Gizlilik sözleşmesi ve Mesafeli satış sözleşmesi 'ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Kategoriler

Sepetiniz

Kullanım Koşulları ve Gizlilik

Envayavm.com'un (bundan böyle "Envayavm.com" olarak anılacaktır.) kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:

Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi

Envayavm.com kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini Envayavm.com ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece Envayavm.com veri tabanında bulunmaktadır. Kişiler Envayavm.com'deki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. Envayavm.com kullanıcıları vermiş oldukları bilgileri web sitesi üzerinden düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem Envayavm.com, hem de Envayavm.com'nin diğer online hizmetleri için geçerlidir.

Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

Envayavm.com, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı

Envayavm.com kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında üyelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (isim, e-posta, şehir gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da Envayavm.com tarafından paylaşılmamaktadır. Envayavm.com, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve Envayavm.com Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen Envayavm.com veri tabanında gizli olarak tutulmaktadır. Envayavm.com, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek Envayavm.com portalındaki online aktivite, gerekse Envayavm.com'ya bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer online faaliyetler olsun sadece Envayavm.com tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine Envayavm.com aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

Envayavm.com şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Envayavm.com, yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.